Масаж

Еротичний масажТі часи, в які вважалося, що еротичний масаж є чоловічим захопленням, швидко пройшли. І сьогодні реальність інша. У такій процедурі потребує кожна дівчина, жінка, хлопець, чоловік і, звичайно ж, двоє одночасно, тобто закохана пара.

У процесі створення прийнятною атмосфери велику роль грає спочатку саме освітлення. Є такий простий варіант, як обмеження приглушеним світлом. Йдеться навіть про просте каганці, настільній лампі. Але поставте її в будь-якому випадку на підлогу. Адже тоді освітлення в кімнаті стане ще значно м’якше і розсіяних.

Після чого варто відповідним чином подбати про ложе своєї дами. Хорошим варіантом є м’який плед, який потрібно буде розстелити на підлогу. Адже так буде дуже зручно самій жінці, і також чоловікові. Так, як в процесі цієї процедури йому буде потрібно постійно переміщатися, перебуваючи навколо партнерки.

У разі, коли дівчина є ще й любителем ароматерапії, то завжди є варіант запалити пахощі, ароматичні свічку або ж звичайну аромалампу. Але аромати вибирайте якісь нейтральні, ненав’язливі і максимально спокійні. Щоб ефект посилився, застосуєте ароматами-афродизіаки. Тобто, мова йде про троянду, жасмині, іланг-ілангу, пачулі, герані і сандалі. І масло, необхідне для масажу, бажано також вибирати з ароматом таких рослин.

Не забудьте включити тихо музику, яка представляється чуттєвими і повільними композиціями. Також у продажу або ж просто в інтернеті пропонуються спеціальні збірники еротичної музики. Тоді після виконання всіх цих нюансів можна вважати, що обстановка створена відповідним чином, після чого настає час для самого процесу. Спочатку дівчині потрібно допомогти, щоб вона змогла розслабитися. Тобто, можете пройтися своїми ніжними рухами рук по її тілу. Але пам’ятайте про те, що такий масаж починається зі ступень. Перейдіть потім на ікри і піднімайтеся до стегон. Продовжуйте і так далі, все вище і вище, після чого переверне даму на іншу сторону.

Еротичний масаж досить складно загнати в якісь суворі рамки, так, як це дійство надзвичайно емоційний. Він пробуджує інстинкти, стримувати які не варто. Віддайте волі почуттів, після чого все піде так, як бажаєте Ви і Ваша друга половинка. Також Ви можете піти на масаж Київ, де все зроблять на вищому рівні.

Leave a reply

twelve + 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: